„Beli” pobedom završili prvi deo sezone

Naredno kolo biće odigrano u martu 2024.

Fudbaleri kraljevačke Sloge bili su bolji od ekipe Srbije iz Ilićeva i tako stavili tačku na jesenji deo prvenstva.

Fudbal, Zona- Srbija

Ilićevo – Sloga 2:4(1:3)

Gosti iz Kraljeva su u četvrtom minutu meča stigli do prednosti, a strelac prvog gola bio je Aleksa Babić. Tri minuta kasnije usledio je odgovor domaćih, a izjednačujući gol postigao je Petar Simović.

Bolju igru u prvom poluvremenu fudbaleri Sloge krunisali su golom Marka Despotovića u 36. minutu nakon kornera. Ubrzo nakon toga, u 40. minutu utakmice, bilo je 1:3, a strelac trećeg gola za ekipu iz Kraljeva bio je devetnaestogodišnji Petar Bogdanović.

Nastavili su „beli” sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu. U 53.minutu bilo je 1:4, gol je postigao Dragoljub Andjelković.

Do kraja utakmice videli smo još jedan pogodak, a gol za konačnih 2:4 postigao je Miloš Matanović u 79. minutu.

Ovo je bila poslednja utakmica u prvom delu sezone, a fudbaleri Sloge se nalaze na prvom mestu na tabeli nakon četrnaest odigranih utakmica.

Sledeće kolo biće odigrano 16. marta 2024.

Sloga će na svom terenu dočekati ekipu Bane 1931 iz Raške.