Prilika za posao: „Carlsberg“ u Kraljevu traži radnike za dve pozicije

Distributivnom centru „Carlsberga” u Kraljevu potrebni su viljuškarista i administrator magacinskog poslovanja

Carlsberg Srbija d.o.o. posluje u sastavu Carlsberg Grupacije, četvrte po veličini svetske kompanije za proizvodnju piva. U novembru 2005. godine pivara u Čelarevu je ponela prestižno ime Carlsberg Srbija i postala deo međunarodnog koncerna za proizvodnju piva Carlsberg Grupacije. Osim LAV piva, na tržištu Srbije kompanija proizvodi i distribuira brojne brendove piva, među kojima su Tuborg, Merak, Budweiser Budvar, Erdinger, Grimbergen, Carlsberg, Somersby, Blanc 1664 i drugi.

Glavna zaduženja administratora magacinskog poslovanja su da:

– prati procese u magacinu gotovih proizvoda u distributivnom centru kroz SAP sistem

– izrađuje dnevne, nedeljne i mesečne izveštaje iz SAP-a

– svakodnevno usklađuje stanja proizvoda u SAP-u i fizičkog stanja u saradnji sa magacionerom

– evidentira popisne liste i planira zalihe, poručuje sve materijale iz centralnog magacina

– vodi materijalno knjigovodstvo za gotove proizvode i ambalažu

– administrira prijem robe i razdužuje dokumentaciju nakon isporuke robe

– arhivira dokumentaciju u papirnom i elektronskom obliku

– obrađuje zahteve za reklamacije od strane kupaca i učestvuje u njihovom rešavanju

– skenira i šalje dokumente za reklamirane proizvode servisu kupaca i kontroli kvaliteta

– održava stalnu komunikaciju sa prodajom, marketingom i drugim ključnim službama

– koordinira svoje aktivnosti sa zaposlenima u magacinu gotovih proizvoda

– radi u skladu sa instrukcijama vezanim za bezbednost i zaštitu na radu

Potrebne kvalifikacije za ovu poziciju su:

– minimum IV stepen stručne spreme

– poznavanje Microsoft Office paketa sa naglaskom na Excel

– preciznost u radu i komunikativnost

– iskustvo rada u SAP-u ili nekom drugom ERP sistemu je poželjno

– iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji je, takođe, poželjno

Prijavite se pozivom na broj 069 712 724 ili putem mejla posao@carlsberg.rs.

Glavna zaduženja viljuškariste su da:

– upravlja viljuškarom;

– istovara/utovara novu ambalažu od dobavljača, korišćenu povratnu praznu ambalažu sa tržišta i utovara/istovara gotovu robu u kamion/magacin u skladu sa procedurom;

– kontroliše stanje gotovih proizvoda, ambalaže, i osnovnih sredstava na svim pozicijama u magacinu i otpremnoj zoni;

– stara se o stanju i tehničkoj ispravnosti viljuškara;

– komisionira, sortira i priprema robu za distribuciju kupcima;

– održava higijenu magacina i manipulativnog prostora;

– vrši razvrstavanje otpada u skladu sa važećim instrukcijama;

– vodi i ažurira dokumentaciju iz domena svog rada.

Uslovi za konkurisanje:

– Iskustvo u vožnji viljuškara

– poželjno posedovanje sertifikata za upravljanje viljuškarom, ali nije neophodno

III stepen stručne spreme

1 komentar za naslov “Prilika za posao: „Carlsberg“ u Kraljevu traži radnike za dve pozicije