“Beli” poraženi na startu plej-ofa

Fudbaleri kraljevačke Sloge poraženi su u utakmici plej-ofa Šumadijsko-raške zone od ekipe Gruže rezultatom 1:2, na svom terenu.

Prvu promenu rezultata smo videli u 16. minutu utakmice, kada su gosti iz Gruže stigli do prednosti od 0:1 golom Saše Stanišića.

Do kraja prvog poluvremena nije više bilo golova da bi, već na početku drugog dela meča, “beli” stigli do izjednačujućeg pogotka. Strelac je u 49. minutu meča bio Dragoljub Andjelković.

Igrao se 69. minut kada smo videli gol odluke. Pobedu svojoj ekipi doneo je Aleksandar Marić za konačnih 1:2.

Sloga se nalazi na prvom mestu na tabeli i pored poraza, a u sledećem kolu će odmeriti snage sa drugoplasiranom ekipom Šumadija 1903 iz Kragujevca. Utakmica će biti odigrana 11. maja na stadionu Sloge.