„Beli” ubedljivi na svom terenu

Do kraja prvog poluvremena „beli” su tri puta zatresli mrežu gostiju, ali tu nije bio kraj golovima

Fudbaleri kraljevačke Sloge savladali su ekipu Gruže u utakmici 17. kola Šumadijsko-raške zone ubedljivim rezultatom 5:0.

Fudbaleri Sloge „načeli” su protivnika već u četvrtom minutu utakmice golom Dragoljuba Andjelkovića.

U dvadesetom minutu bilo je 2:0, a strelac gola bio je Petar Bogdanović. Do kraja prvog poluvremena „beli” su još jednom zatresli mrežu gostiju: u 44. minutu precizan je bio Gojković.

U finišu utakmice videli smo još dva gola u režiji domaćih. Najpre je u 88. minutu gol postigao Đoković, da bi tri minuta kasnije, svojim drugim golom na utakmici, Andjelković postavio konačnih 5:0.

Sloga se nalazi na prvom mestu na tabeli i u sledećem kolu će gostovati ekipi Zastave iz Kragujevca.

Utakmica će biti odigrana 6. aprila u 15:30 u Kragujevcu.