Kraljevački odbojkaši savladali crno-bele, konačna odluka u Beogradu

Odbojkaši “Ribnice” revanširali su se za poraz u prvom meču u Beogradu maksimalnim rezultatom

Odbojka – play off

Ribnica – Partizan  3-0

(25-17, 25-17, 25-20)

Odbojkaši „Ribnice“ savladali su večeras „Partizan“ maksimalnim rezultatom i tako se revanširali za poraz u prvom meču u Beogradu.

Bio je to drugi susret četvrtfinala plej ofa Super lige Srbije. Odluka o konačnom pobedniku i ekipi koja će se plasirati u polufinale biće poznata posle treće utakmice koja se u četvrtak 17. marta igra u Beogradu.

Prva dva seta domaćini su ubedljivo dobili istovetnim rezultatom (25:17). U trećem setu bila je izjednačena borba, a na kraju odlučili su snažni i precizni servisi primača Seizovića.

Stole Petković