Radost Finaca kraj Ibra

Kraljevčani su odlično započeli meč, ali…

Odbojkaši Ribnice nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Čelendž kupa Evrope.

Odbojka Čelendž kup

Ribnica – Akaa 1-3

(25-17,13-25,19-25,21-25)

Poraženi su na svom terenu, u novoj Hali sportova pred oko 500 gledalaca, odbojkaši Ribnice od odlične ekipe Akaa iz Finske. U prvom meču rezultat je bio 3-2 za domaćine, a sada su sada ostvarili još jednu ubedljivu pobedu i tako se plasirali za dalje  takmičenje.

Ribnica je odlično započela meč. Prvi set je dobijen posle besprekorno igre u svim segmentima, prijemu, organizaciji, napadu i odbrani. Posebno se istakao korektor Bojović za kojeg gosti nisu imali rešenja.

U nastavnu – gosti su dominirali. Najpre su u drugom setu svoje rivale prosto počistili sa parketa. Tako je bilo u u trećem, i u četvrtom setu. Tada domaćini nisu pokazali gotovo ništa od onoga što ovaj sport čini atraktivnim.

Na kraju, zasluženo slavlje ekipe sa severa Evrope.