Snega ovog marta na planinama ima u izobilju, pa ovog vikenda ponovo saobraća i autobus do Kraljevčanima omiljene planine
Za danas je kasno za odlazak na Goč, ali za zaljubljenike u sankanje, skijanje i uživanje u snežnim čarolijama na planini – informacija da ovog vikenda (i danas, i sutra) ponovo saobraća autobus na relaciji Kraljevo-Goč.
Na poznatoj „dečjoj planini“ napadao je sneg, a ski-lift radi.
Za odrasle dnevna karta košta 800 dinara, za decu 700, za noćno skijanje 1.000, za grupe od 20 i više ljudi – 600 dinara po osobi.
Polazak sutra (nedelja 12. mart) je u 8.00 časova sa Autobuske stanice Kraljevo, a povratak sa Goča u 17.00 časova.
M. M. D.

