Kada su gledaoci pomislili da će Radnički odneti maksimalnu pobedu, došlo je do potpunog preokreta, ali…

Odbojkaši Ribnice doživeli su još jedan poraz u nizu.

Odbojka, Super liga

Ribnica-Radnički KG 1-3

(20-25,14-25,25-15,23-25)

Domaćini su večeras bili žrtve razigranih Kragujevčana koji su pred ovaj susret i važili za favorita.

Gosti su dobili prva dva seta, čini se, sa “pola gasa”. I kada su gledaoci pomislili da će Radnički odneti maksimalnu pobedu, sa nulom, i tri boda došlo je do potpunog preokreta.

Domaćini su ubedljivo dobili treći set. Dobru igru prikazali su i u četvrtom setu, dugo bili u prednosti, do samog finiša, ali na kraju su poklekli i Kragujevčani su otišli kući sa celim plenom.

Ljubitelji odbojke će već u sredu pratiti još jednu kvalitetnu utakmicu. Na programu je revanš meč Čelendž kupa sa finskim predstavnikom AKAA. Prvi susret, sa 3-2, dobili su domaćini.