Otvorena još jedna pošta u Kraljevu (VIDEO)

U pitanju je stota po redu filijala Regionalne radne jedinice Pošte – a nova Pošta 36 106 biće jedna od svega dve pošte na teritoriji 10 gradova i opština koje rade– svih sedam dana u sedmici

Jutros je, zvanično, sa radom počela da radi Pošta 36106 Kraljevo na adresi Beogradska ulici 33 (prekoputa ulaza u Veliku pijacu).

Ovde je pošta koja će u narednom periodu formirana i kao „isporučna“ pošta, što će omogućiti građanima da svoje pakete koje ne prime na svoju adresu, preuzmu ovde, a pošta će imati i platni promet, tako da i svi oni koji imaju svoje tezge na pijaci mogu da obave tu vrstu usluge na ovoj lokaciji – istakao je Nenad Nerić, direktor Regionalne radnje jedinice Kraljevo-Čačak.

Pogledajte VIDEO:

On je izrazio nadi da će, kako je naveo, pet do šest hiljada građana koji gravitiraju ovoj pošti, biti zadovoljni uslugom i da će je u narednom periodu prepoznati kao mesto dobijanju kvalitetnih usluga.

Inače, ovo je stota po redu jedinica poštanske mreže u Regionalnoj radnoj jedinici koja pokriva 10 opština i gradova (Kraljevo, Čačak, Novi Pazar, Gornji Milanovac, Lučane, Ivanjicu, Rašku, Vrnjačku Banju, Sjenicu i Tutin.

Zanimljivo je da je ovo jedna od dve pošte na tom područjukoja će usluge pružati – svih sedam dana u nedelji. Njeno radno vreme radnim danima biće od 7.00 do 18.00, a vikendom će raditi od 7.00 do 13.00.

Filijalu je zvanično otvorio pomoćnik gradonačelnika Milun Jovanović koji je ocenio da “Pošta Srbije kao odgovorna kompanija izlazi u susret svojim građanima”:

Lokacija je lepo odabrana, jer je veliki broj ljudi koji privređuju na gradskoj pijaci. Njima će otvaranje ovog objekta omogućiti da lakše obave uplatu, isplatu ili da pošalju nešto od poručene robe – rekao je Jovanović.

M. M. D.